MICHAEL JACKSON - Strzał z Dvpska #13

Z Dvpy
2 810 wyświetleń 289 763

WSPIERAJ KANAŁ - plcenter.net/inline/UCNhtAn1MT600xiNiX8ErnyQjoin
To kontrowersyjny temat ale trzeba go poruszyć, żeby nie dać się zwariować. To też próba obiektywnego spojrzenia na spawę Michaela Jacksona tak bardzo, jak tylko się da.
Za muzykę jak zwykle odpowiada RAU
facebook.com/orkiestrau
Obserwuj na INSTAGRAMIE:
instagram.com/programzdupy
Montaż - Lolo
Zdjęcia - BezLipyBarto

Komentarze

 1. weros heros
  weros heros
  18 godzin temu

  Fuck this shit am out

 2. Ania Szkulnik
  Ania Szkulnik
  6 dni temu

  Jesteś pieprzonym kłamcą

 3. Hubert Eric
  Hubert Eric
  9 dni temu

  Wara od MJ

 4. Sylwia Machajewska
  Sylwia Machajewska
  11 dni temu

  Nie przygotowałeś się do tego filmu :(

 5. Kostek Kostek
  Kostek Kostek
  16 dni temu

  Specjalista od siedmiu boleści się znalazł 💁🏻‍♂️

 6. Wisieenka_6
  Wisieenka_6
  22 dni temu

  Ludzie powinni przestać wierzyć w udowodnione kłamstwa. Możecie mnie nazwać fanatynką ale nią nie jestem...znam wiele osób które obejrzały ten 'dokument' i nie dali się nabrać na ten film a nie są fanami Jacksona. Wystarczy zrobić mały research na temat Robsona i Safechucka. Chociażby ja to zmieniają swoją wersję 3718391 w ciągu miesiąca. Wiele można też wyczytać z ich mowy ciała ale no dobra. Nie będziemy bawić się w psychologów. Jest o wiele więcej bardziej wyeksponowanych kłamstw. Choćby nieporozumienie w datach. Jak to Jackson miał spędzić święto dziękczynienia z Satechuckiem...jeżeli był wtedy na trasie Bad w Australi. Podobnie z Eurolandem w którym miał go 'molestować' w 1988 roku...tyle że Euroland zostało otwarte w 1992 roku. Takich niedociągnięć jest wiele. Wystarczy zrobić trochę większy research. Na blogu mjinnocent.com możecie znaleść o wiele więcej takich ciekawostek o filmie. Śmieszy mnie też to że wiele osób bardziej jest w stanie uwierzyć dwum gościom którzy bronili go pod przysięgą (plus jaki pedofil wybrał by swoją "ofiarę" na pierwszego świadka) w sądzie po rozprawie jak i po śmierci. Dopiero gdy skończyły się pieniążki wylatują. Trwające 13 lat interwencja FBI (która przeszukała go na wylot i wydała oświadczenie uniewinniające) jak i ciężkiego 5-mięsiecznego procesu który Jackson wygrał. I nie mównie mi że przekupił sąd. Miał już wtedy straszne długi dlatego nie mógł sobie pozwolić na najlepszych prawników. Śmieszą mnie także media które nakręcają całą parodie. A ludzie łykają to nie znając prawdy...smutne. Więc za nim zaczniesz osądzać i uważać go za winnego najpierw przyjżyj się tym prawdziwym faktom a nie fałszywym filmem i treściami jakie piszą media. Prawda wkońcu zwycięży i okaże się że to nie ci panowie są poszkodowani tylko Michael. Fakty nie kłamią. Kłamią ludzie.

 7. mlody treep
  mlody treep
  23 dni temu

  +1

 8. Karol Radzioch
  Karol Radzioch
  27 dni temu

  Maksymalnie jednostronny i krótkowzroczny materiał, oparty tylko na uczuciach i odczuciach. Jestem zawiedziony, Maćku.

 9. Asia 001
  Asia 001
  29 dni temu

  MICHAEL JACKSON był człowiekiem niewinnym nie był pedofilem kochał ludzi a dzieci przede wszystkim one nie widziały w nim super gwiazdy tylko zwykłego człowieka.. Dorośli zawsze coś od niego chcieli a dzieci lubily go za to kim był.. Ci dwaj aktorzy ogrzewali się w blasku jego sławy on utrzymywał ich rodziny zabierał ich na wycieczki kupował im domy i wszystko było ok. Gdy Michael przestał dawać im kasę zaczęły się schody... Bali się go oskarzyc za życia bo wiedzieli że On się wybroni bo był niewinny.. Gdy zmarł a im brakło kasy postanowili zarobić i zmieszali go z błotem.. To okropne! Michael Jackson Esteet powinni ich pozwać za oszczerstwa i za to że jego dzieci cierpią...

 10. Matylda Kaniasta
  Matylda Kaniasta
  29 dni temu

  Zbankrutowali i chcieli znowu kontynułować sytuacje z przed paru lat. Myśleli że znowu dostaną tyle pięniędzy żeby spłacić długi swoje. Tak naprawde mówiąc szczerze ja bym sie nawet cieszyła że mam możliwość poznania Michaela a oni jeszcze wyłudzają pieniądze od niego. Ja uważam że on jest niewinny. Jest wiele dowodów na to. Myśle że jak będą cały czas powtarzać tą sytuacje wyjdzie kto jest winny w tej sytuacji. Prawda zawsze wyjdzie na jaw. Wkurza mnie ta sytuacja bo Michael nie żyje nie ma jak się bronić a oni liczą na to że jego rodzina da im tą kasę. Ale tak naprawde wszystkim tym przepłaca się jego muzyka. Na niektórych stacjach nie puszczają wogule jego muzyki. On był wspaniałym wokalistą znaną na całym świecie ale dlaczego jego muzyka przepłaca jego życiem osobistym. Nie wiem dlaczego wszyscy przypieprzyli się do tej sytuacji. Muzyka to jest jedno a życie prywatne to drugie. To są zupełnie osobne sprawy. Był on legendą. ,,Królem popu” każdy chociaż zna jedną piosenkę Jacksona.

 11. Jackson May
  Jackson May
  Miesiąc temu

  Srejfchuck twierdzi, że był wykorzystywany przez Michaela w 1988-1992 na stacji kolejowej w Neverland. Santa Maria pozwoliło wybudować tą stację w 1994. Cały film jest o molestowaniu, które się kurwa nie miało gdzie odbyć ;----; I kto tu kłamie??

 12. Jakub B
  Jakub B
  Miesiąc temu

  O nie Chuja on jest nie winny WYPIERDALAJ!!!!

 13. Agnieszka Burkacka
  Agnieszka Burkacka
  Miesiąc temu

  Zanim następnym razem coś nakręcisz to pofatyguj się i poszukaj informacji. To co tu przedstawiasz jest odzwierciedleniem najgorszych brukowcow które powtarzają plotki i opowieści dziwnej treści wymyślonych przy piwie. Żal mi Ciebie. Jesteś "panem reporterem" jak z koziej dupy traba.

 14. Aleksandra Borkowska
  Aleksandra Borkowska
  Miesiąc temu

  Zgadzam się! Dokument przedstawia jak wygląda molestowanie dzieci i to na ofiarach jest skupiona uwaga. Nie chodzi o udowadnianie winy MJ, ale o opowiedzeniu swojej historii, w końcu.

 15. Alexa Moonlight
  Alexa Moonlight
  Miesiąc temu

  Niestety styl życia MJ nie stawiała go w najlepszym świetle-Never Land,zachowywanie się jak dziecko,spanie w inkubatorze,uzależnienie od leków itd. Podoba mi się twoja analiza, nie jest przekrzywiona ale obiektywna...

 16. adventuregirl 33 adventuregirl 33
  adventuregirl 33 adventuregirl 33
  Miesiąc temu

  20:30

 17. rmbt
  rmbt
  Miesiąc temu

  Nie rozumiesz amerykańskiej mentalności

 18. Lord_dyvqn I
  Lord_dyvqn I
  Miesiąc temu

  JAK TY MI SIĘ KOJARZYSZ Z ŻARTAMI TO TERAZ NAPRAWDĘ GADASZ Z SENSEM

 19. lucas79black
  lucas79black
  Miesiąc temu

  W PLu jest jakaś dziwna akceptacja tego zjawiska, szuka się wytłumaczenia, komplikuje temat (dzieci same lgnely) itp, wrzucasz temat pedofilii i nagle 30% społeczeństwa czuje się dziwnie dotknięte :)

 20. Eryk Koks
  Eryk Koks
  Miesiąc temu

  zjebałes ziom.

 21. Los Tidos
  Los Tidos
  Miesiąc temu

  W sumie to tamten dokument jest mniej stronniczy niż ten film.

 22. Nelugia
  Nelugia
  Miesiąc temu

  Nie ma żadnych dowodów. Nic mu nie udowodniono. A to tylko jednostronny paradokument. Kasa. Kasa. I jeszcze raz kasa.

 23. Saturnin 78
  Saturnin 78
  Miesiąc temu

  plcenter.net/line/wideo-m4trDbeFWTY.html

 24. Zaira PL
  Zaira PL
  Miesiąc temu

  Co tu dużo gadać ten (dokument) był dla hajsu a Jackson jest nie winny. Po za tym samo HBO przyznało się później że to wszystko było oszustwem.

 25. Dominik
  Dominik
  Miesiąc temu

  Niedługo będą mówić, że 10 letni Michael zgwałcił 57 letniego pana Jurka. True story.

 26. alyuixaria ;DD
  alyuixaria ;DD
  Miesiąc temu

  Jak cię Maciek lubię i szanuję to muszę powiedzieć, że bardzo mnie rozczarowałeś mnie tym filmem... żadnych prawdziwych informacji

 27. LONELY-WOLF
  LONELY-WOLF
  Miesiąc temu

  Dobra Kurwa mać wystarczy dotarło zadowolony 😕 zjebałeś mi obraz Michaela Jacksona dzięki wielkie 😟😟😟😟😟

  1. Klaudia Anna
   Klaudia Anna
   Miesiąc temu

   Zrob wlasny research to ze Maciek cos powiedzial to nie znaczy ze to prawda :)

 28. szymon lewandowski
  szymon lewandowski
  Miesiąc temu

  Twórcy tego filmiku znaleźli temat wyświetlenia wyświetleń Pele oglądalność była jest wiele niedociągnięć wycinków przeróbek niedomówień. Chcecie dowiedzieć się prawdy sami szukajcie informacji a ten filmik to czyste dno!!

 29. OliviaGamePL
  OliviaGamePL
  Miesiąc temu

  Ja pierdole skoro tyle ludzi w komentach broni MJ to nie dziwne że dzieciaki dla których był idolem, a w młodym wieku idol jest prawie jak bóg, tez go tak bronili całe życie. Czy molestowal czy nie nie wiem, nie znałam człowieka nie postawie się po żadnej ze stron co nie zmienia wg mnie niezaprzeczalnego faktu że miał zjebana psychikę. Uważam że artystą był wielkim. Dirty Diana czy Give in to me to ponadczasowe dzieła sztuki ale to nie znaczy że był bez winy tak samo jak nie umiem powiedzieć czy winny był. Ja nawet dla największej kasy bym w tv nie kłamała że byłam ruchana w dupe ale być może są tacy co są gotowi to zrobić. Także chuj wie, może się dowiemy kiedyś a może nie. Pozdro600

 30. K ILL
  K ILL
  Miesiąc temu

  Nie zgadzam się z tezą, iż trzeba oddzielić czyny człowieka od jego spuścizny artystycznej. Dotyczy to zarówno sprawy MJ, ale i każdej innej osoby publicznej postawionej w takim świetle.

 31. Dot Dot
  Dot Dot
  Miesiąc temu

  Michael to mój idol. HBO wydało kase to znaleźli się poszkodowani. Gdzie byli rodzice ? Gdzie byli kurwa rodzice? Dlaczego zgodzili sie na to żeby ich dzieci tam przebywały. Cokolwiek będą o nim mówili zawsze będę stal za nim murem.

 32. Czaro_1990
  Czaro_1990
  Miesiąc temu

  chuj majkela ci w srake warga! ni chuja nie wiem co oni pierdola! mogles dac napisy

 33. AnKa BDF
  AnKa BDF
  Miesiąc temu

  Nie sposób nie zgodzić się ze wszystkim? co powiedziałeś w tym strzale.

 34. koramaja12345 maja
  koramaja12345 maja
  Miesiąc temu

  9.25 minuta , ta matka , szybcej kłamie jak ja na rowerze jeżdzę, widać , ze to kawał kurwy lasej na kasę

 35. koramaja12345 maja
  koramaja12345 maja
  Miesiąc temu

  Wade i Robson to dla mnie kurwy , karma do nich wróci...

 36. Mlody Jamraj
  Mlody Jamraj
  Miesiąc temu

  Ayuowiki czy jakoś tak

 37. Daniel Nerkowski
  Daniel Nerkowski
  Miesiąc temu

  plcenter.net/line/wideo-sM050q16UCM.html Ja to tu tylko zostawię 😉

 38. Marcin Urbaniak
  Marcin Urbaniak
  Miesiąc temu

  20 mln $ a nie 10 mln$

 39. Alice Murphy
  Alice Murphy
  Miesiąc temu

  No! Są już filmy o Polańskim i Jacksonie, to kto następny? Ian Watkins?

 40. PLAIN AS PLANE
  PLAIN AS PLANE
  Miesiąc temu

  M.J. chory naprawdę chory łeb, piękna muza.

  1. koramaja12345 maja
   koramaja12345 maja
   Miesiąc temu

   I kto to mówi frajerze , nie tykaj zmarłych...

 41. Smoczur777
  Smoczur777
  Miesiąc temu

  Michael Michaelem, ale... miałeś 6 lat jak odkrywałeś swoją seksualność? SHIIIIIT. Większość moich kolegów miała minimum 11 jak im się budziło... Trochę mnie zmasakrowała ta informacja.

 42. Manson D
  Manson D
  Miesiąc temu

  Kocyk robi się pełnoletni więc zacznie się podział majątku. Dziwny zbieg okoliczności. Michael jest otwartą książka, miał przejebane dzieciństwo i nie umiał o nim opowiadać bez płaczu, nigdy nie był z siebie zadowolony, ogromne problemy psychiczne, ogromne kompleksy i z niego da się to wszystko wyczytać. Sam powiedział że przez ojca nie umiałby skrzywdzić innego dziecka. Jego wrażliwość widać, nie umie udawać. I nie da się ukryć że był strasznie dziwna osobą, niemniej prawdy już się nie dowiemy, nigdy. On nie żyje, zeznania ofiar się nie zgadzają, raz mówią jedno, raz drugie. Najbardziej współczuję dzieciom Jacksona bo muszą tego słuchać. A jeżeli Jackson faktycznie coś zrobił tym dzieciom to jest to wina matek, bo to one sprzedały je za hajs a teraz udają wielkie poruszenie. Tylko głupi, głuchy, ślepy nie zauważyłby że Michael mial problemy, niemniej wątpię by byl w stanie skrzywdzić dziecko a tym bardziej umieć tak dobrze kłamać bez sumienia.

 43. Marlenka K
  Marlenka K
  Miesiąc temu

  Genialny dokument. Brawo 👏

 44. KESHYY
  KESHYY
  Miesiąc temu

  16:00 dokładnie ta sama sytuacja co EA SPORTS i afera o gwalcie Ronaldo, czyli usuwanie wszystkich rzeczy związanych z nim z gry nie biorąc pod uwagę to kim jest na boisku i w świecie piłki a to co MOŻE kiedyś zrobił

 45. Pan Lusterko
  Pan Lusterko
  Miesiąc temu

  MJ GMD

 46. _BoBinek_
  _BoBinek_
  Miesiąc temu

  MJ GMD a raczej MJ GMC tak jakby ktoś twierdził że pewnie zachowania nie zazębiają się z pewną orientacją.

 47. wiolka fasolka
  wiolka fasolka
  Miesiąc temu

  Moim zdaniem to bzdury. Ktoś chce wybić się na tym wszystkim. Michael miał trudne dzieciństwo i wydaje mi się, że zadawał się z dziećmi,gdy był starszy, ponieważ chciał przeżyć je jeszcze raz :)

 48. Berixist
  Berixist
  Miesiąc temu

  Bardzo dobrze że nie puszczają tego gówna

 49. Pan Szafa
  Pan Szafa
  Miesiąc temu

  Wszyscy bronią Jacksona bo lubią jego muzykę, nie jesteście w stanie ocenić człowieka po jego muzyce.

 50. Henio 89
  Henio 89
  Miesiąc temu

  Myślę że jak ktoś Twojego syna molestował. Ktoś taki jak o tym Się nie co gadasz to myślę że każdego widza którego masz byś się starał przekonać żeby nie słuchali jego muzyki i byś na pewno tego nie oddzielał jako artystę a osoba i co ona zrobiła mam nadzieję zrozumiesz co chciałem przestał powiedzieć

 51. Power Pushen
  Power Pushen
  Miesiąc temu

  Ja jestem pewna ze 100 innych ludzi sobie przyjdzie do rodziny michaela i też powie ,,ej mnie też molestował dajcie pieniądze”

 52. YETTÏ
  YETTÏ
  Miesiąc temu

  Czeski film

 53. Zaczarowany Świat
  Zaczarowany Świat
  Miesiąc temu

  SAM BYŁEŚ JEBANY W DUPE CWELU. JUŻ STWIERDZIŁ. JUŻ WSZYSTKO WIE.

 54. Nata lia
  Nata lia
  Miesiąc temu

  To po co to teraz wyciągają?

 55. Świat Seby
  Świat Seby
  Miesiąc temu

  obejrzałem dokument i zastanawiam się czemu matki będąc obok nie interweniowały... kto o zdrowych zmysłach zgodzi się by ich dziecko było zamknięte samo z obcym dorosłym (nieważne na ile się go zna)... dla mnie to jest chore, ale łatwiej zwalić winę tylko na MJ.... i jak by nie było i wspomniałeś rozróżnić jego twórczość od prywaty - osoba, która przez przynajmniej 3 dekady była na listach przebojów nie można ot tak wymazać

 56. young mielony
  young mielony
  Miesiąc temu

  Każdy z nas znał go ze strony telewizji, ale nie wiemy jaki był ze strony prywatnej. Nie wydaję mi się że by kłamali, a po obejrzeniu tego dokumentu sam byłem zszokowany

 57. Equos
  Equos
  Miesiąc temu

  Może molestował, może tego nie robił. Osobiście nie wierzę tym dwóm typom, btw Warga to że mają rodziny dom itd w US nic nie znaczy, nadal możesz mieć ogromne utajone długi. A nawet jeśli nie, zawszę mogą zdobyć kaskę na college dla swoich dzieci, żeby same nie musiały się zadłużyć na przyszłość. To są Stany Zjednoczone, kasa jest dla nich największym bóstwem a MJ to dla nich w tym momencie idealny bankomat z darmowym hajsem. I tak nie ma szans żeby dowiedzieć się prawdy bez nagrań wideo a i te w czasach Deep Fake'ów można łatwo zmontować samemu.

 58. Darek Kondracki
  Darek Kondracki
  Miesiąc temu

  nie to koniec zegnam

 59. carropolack
  carropolack
  Miesiąc temu

  Z jednym sie nie zgodze. Bogatemu wiecznie bedzie malo kasy. Bo zawsze mozna miec wiecej. Uwierz mi

 60. koala4ever #
  koala4ever #
  Miesiąc temu

  Osoboscie jestem przeciwko temu materiałowi z HBO, nie twierdze, ze ich nie molestowal ale jednak za pozno sie obudzili i sam powiedziales, ze jakby twojemu dziecku tos zrobil krzywde to bys zabil, a co zrobili rodzice tych chlopcow? Wzieli hajs i nic sie nie stalo a dzieciak sie wyliże... poza tym FBI sledzolo MJ i badalo tą sprawe i jakos nic na niego nie znaleźli a MJ umarł jako niewinny, tez powtarzasz teraz to co mowil Serafin i Masny i mimo ze pod koniec calkiem mądrze gadasz to w polowie mialam ochote wyłączyc ten film

 61. jazda czarni
  jazda czarni
  Miesiąc temu

  Ja tam micheala jacksona nawet lubię

 62. 114Jerycho
  114Jerycho
  Miesiąc temu

  Do ludzi broniących Jacksona - czy nie wydaje wam się to jednak trochę dziwne, że koleś zapraszał do siebie i spał w jednym łóżku z dziećmi? Nawet, jeśli sam się czuł jak dziecko...

  1. miko
   miko
   Miesiąc temu

   114Jerycho Ludzie mają dzisiaj mózgi wyprane przez polityczną poprawność i nadwrażliwość, która dawno zastąpiła proste, konsekwentne myślenie. Stąd wielu nie wydaje się to dziwne.

 63. Faira Magi
  Faira Magi
  Miesiąc temu

  *FACTS DON'T LIE. PEOPLE DO.* #MJINNOCENT

 64. Paulina3738
  Paulina3738
  Miesiąc temu

  W ogóle nie spojrzałeś obiektywnie na tą sytuacje :/

 65. Owskio groh
  Owskio groh
  Miesiąc temu

  Ja jebie czy tylko ja tak późno zacząłem kapturzyc mnicha? :p z 3-4 klasa chyba XD

 66. Daria Offical
  Daria Offical
  Miesiąc temu

  Michael nie molestował dzieci ;-; to kolejne wymysły ludzi...

 67. Artur Z
  Artur Z
  Miesiąc temu

  Musze przyznac ze jestes bardzo inteleigenta osoba to fakt. Filmik tez pryzwoity. A to czy Micheal byl pedofilem to tylko i wylacznie zerowanie na kase.

 68. Julia Julia
  Julia Julia
  Miesiąc temu

  Mam te same odczucia i wnioski po obejrzeniu tego dokumentu. MJ był popierd...ym, chorym człowiekiem. Wierzę ofiarą, to co mówili uderzyło we mnie. Jego muzykę kocham to moje dzieciństwo i mnóstwo wspomnień pozytywnym. Tyle! Jesteś zajebiście inteligentnym facetem Warga. Pozdrawiam 👊

 69. Joanna Jurczak
  Joanna Jurczak
  Miesiąc temu

  Przecież tu nie chodzi o żadne bałwochwalstwo, tylko o to, że ci faceci kłamią. Dorosly mezczyzna, koło trzydziestki zorientował sie, że był molestowany jako dziecko? Wszystko pamietał, ale dopiero po tylu latach dotarło do niego, że te zachowania były niewłaściwe. Tymczasem inne dzieci doświadczające molestowania wiedza, że to co im sie prztrafia jest złe. Chodzi o to, że ludzie wydający bezpodstawny osąd niszczą pamięć o tej osobie, jej reputacje, a przy okazji życie jej rodzinie. Nie jestem fanką Jacksona i uważam, ze z tymi oskarżeniami mogli wyjść za jego życia, żeby miał szansę przedstawić swoją wersję. Na fali "me too" wypłyneło wiele takich spraw, bardziej lub mniej prawdziwych, myślę, ze to jedna z tych mniej. Nie mówię, że ruch jest zły, myślę, że określenie jest nadużywane i dopasowywane do korzysci niektórych osób.

 70. Rosalie Rosie Rose
  Rosalie Rosie Rose
  Miesiąc temu

  Szkoda, miałam Cię za rozsądnego faceta. Niestety okazałeś się kolejnym ignorantem, który zobaczył jakiś pseudo dokument nie oparty na żadnych potwierdzonych faktach i wieszasz psy na człowieku, który nie może się bronić. Michael ma łokcie poobcierane od przewracania się w grobie od całej tej gówno burzy, a Ty mówisz, że tak był pedofilem bo jak cytuję "znasz się na ludziach, a niektórych emocji nie da się zagrać". Aha może nie ale za parę baniek to każdy by powiedział że go ktoś obmacywał. Leci dis like I unsub.

 71. Yung Nixson
  Yung Nixson
  Miesiąc temu

  Hah NECRO JUZ DAWNO NAGRAL PIOSENKE O MiCHALKU LOLOLOLOLOLOL

 72. Angelo King
  Angelo King
  Miesiąc temu

  by the way, Z WSZELKICH GRZECHÓW NIECZYSTOŚCI, KTÓRE KONIEC KOŃCÓW ZAPROWADZĄ CZŁOWIEKA DO PIEKŁA WIECZNEGO MOŻE WYRWAĆ CZŁOWIEKA TYLKO I WYŁĄCZNIE JEZUS !

 73. Angelo King
  Angelo King
  Miesiąc temu

  niezły strzał z dupy...ale chociaż Twoje rozważania wydają się być niegłupie(chociaż sam nie ze wszystkim się zgadzam i uważam, że zbyt wczesna inicjacja dziecka z seksem nie jest dobra, nawet ta niepatologiczna-wszystko musi być w swoim czasie--to stąd potem bierze się tyle poranień, które ciągną się za człowiekiem przez całe życie...)a sama nienawidzę wszelkiej maści zboczeńcow, pedofilów itp., to jednak nie linczowałabym Michaela tak całkowicie na 100procent. Wiadomo na pewno,że miał zaburzoną, zniszczoną psychikę z dzieciństwa I później w czasie życia w showbiznesie, że cierpiał na syndrom Piotrusia Pana, ale czy wiadomo na 100proc, że był pedofilem? zbyt mało dowodów , wiarygodnych dokumentów...kto wie może z czasem wyjdą na jaw...nie idealizuję go ale narazie bo nie potępiam, pozdr

 74. Kyuketsuki Vampire
  Kyuketsuki Vampire
  Miesiąc temu

  To jakby Dmowoskiego pozbawić poczynań w sprawie niepodległości Polski... Zasłużył na pomnik za tę kwestię, ale czy jego dalsze poczynania należy rozliczyć? Nikt w papierach nie jest święty, nawet Jan Paweł II. To ludzie decyzją pod wpływem szoku jak kogoś się zapamięta i to my ustalamy rzeczywistość. Równie dobrze można wygarnąć poczynania władców polskich jacy byli okrutni i przestać się uczyć o ich osiągach, a o kontrowersjach.

 75. Aluś
  Aluś
  Miesiąc temu

  A nawet jeśli okazał by się winny to co, wykopali by go i co wsadzą jego szczątki do więzienia?

 76. SZATAN
  SZATAN
  Miesiąc temu

  Szukał dziecka w sobie a to on znalazł się w dziecku

 77. tactical miś #teamZEBOPL
  tactical miś #teamZEBOPL
  Miesiąc temu

  Teraz tak miałem XD

 78. rugi745
  rugi745
  Miesiąc temu

  LUCYNKA POKA SOWE

 79. deadcyp0
  deadcyp0
  Miesiąc temu

  gdyby tylko ten filmik byl krótszy o 9 sekund

 80. Adrian Krystian
  Adrian Krystian
  Miesiąc temu

  Takiego gówna nie da się słuchać. Brain damage..

 81. some2guy
  some2guy
  Miesiąc temu

  Te chłopaki skakały z kutasa na kutasa od Jana Pawła 2 na Micheal Jacksona pruli sie jak pojebani

 82. Agata G
  Agata G
  Miesiąc temu

  Maćku, nie ma takiego pojęcia jak „socjalny ostracyzm”. To jak powiedzieć „smaczne krzesło”. Chciałabym zwrócić uwagę na Twoje zbyt łatwe wchodzenie w role sędziego i wydawanie opinii. Wiadomo kanał jest subiektywny ale jak osoba myśląca powinieneś zostawić sobie margines otwartości na opinie autorytetów (których kryzys przeżywany). Co mówią psycholodzy pracujący z osobami po przejściu takiej traumy. Jakie są mechanizmy obronne i behawioralne po czymś takim? Tego mi zabrakło. Pozdrawiam!

 83. Barbara Qudis
  Barbara Qudis
  Miesiąc temu

  dziwne że obydwoje przypomnieli sobie o "molestowaniu" w tym samym roku - 2013 roku. Wade Robson został zwolniony wtedy przez firme MJ bo był za słabym choreografem. A rodzina Safeshucka miała długi w wysokości 800 000 $. Pozwali firmę Jacksona o 1,5 mld $$... i przegrali. Przecież widać w jakim celu jest to wszystko robione, to są manipulacje a ludzie to łykają bo obejrzeli jeden film żałosne.

 84. Crawfisher
  Crawfisher
  Miesiąc temu

  już teraz rozumiem o co chodzi z tym nosem. To jebany żywy( znaczy już zdechły) pinokio. Za każdym razem jak pytali : Majkel, czy lubisz małych chłopców? on odpowiadał : NIE! i nos żżżżzyt rósł. Chirurdzy plastycy się dwoili i troili aby uciąć ten nos i uformować jakoś, ale on za każdym razem żżżżyt rósł aż któryś upierdolił go jak drzewo z korzeniem i odpadł

 85. Park Jimin
  Park Jimin
  Miesiąc temu

  Jednak istnieją mądrzy ludzie tacy jak ty 😀 Pozdro 😉

 86. Maria Magdalena
  Maria Magdalena
  Miesiąc temu

  Jak widać matki też zakochane w Michaelu same na to pozwalały i one sa odpowiedzialne za co kolejek się stało... Nie widziałam zdjęć nagrań dowodów więc nie na kogo oskarżać. A czy daloby się nie przeklinac? Krwawe mam uszy od twoich przekleństw bardziej niż od tego co ci chłopcy mówili o Michaelu

 87. Deadpoool
  Deadpoool
  Miesiąc temu

  Warga uczy młode pokolenie, kolejny raz zbijam żółwia mordo 👊

 88. Damian Stempel
  Damian Stempel
  Miesiąc temu

  Za mało kurwa, kurwa!

 89. KTMKK
  KTMKK
  Miesiąc temu

  Wow nieźle

 90. Rafał Wójcik
  Rafał Wójcik
  Miesiąc temu

  A wiecie że córka Michaela powiedziała że ona i cała rodzina zna cała "prawdę" I że Michael został zamordowany, ale nie może powiedzieć więcej, bo już za dużo powiedziała

 91. Rafał Wójcik
  Rafał Wójcik
  Miesiąc temu

  On żyje mówie wam

 92. Dominica Sonrisa
  Dominica Sonrisa
  Miesiąc temu

  Skany dokumentów sądowych, Wade Robson: pl.scribd.com/document/336110... pl.scribd.com/document/335685... pl.scribd.com/document/367639... TAJ Jackson o manipulacjach w dokumencie: twitter.com/tajjackson3/statu... Rozmowa ze Scottem Rossem, śledczym pracującym przy sprawie MJ z 2005: www.youtube.com/watch?v=pDa27... Wywiad z Brandi, siostrzenicą Jacksona i dziewczyną Wade'a: www.youtube.com/watch?v=hT64R... Manipulacja wypowiedzią prawnika MJ: www.youtube.com/watch?v=2bSvF... twitter.com/markgeragos/statu... www.nme.com/news/music/michae... FBI i ich prawdziwy udział w sprawach MJ: archives.fbi.gov/archives/new... Współpracownik MJ zaprzeczający historii z "LN" o tym, że Wade był molestowany w studiu podczas nagrań do albumu "Dangerous": facebook.com/inthestudiow... Nagranie z kamery przemysłowej MJ-a w przebraniu w towarzystwie Jamesa Safechucka , 1989: www.tmz.com/2019/03/13/michae... Wade Robson i aukcje pamiątek po MJ: news.yahoo.com/michael-jackso... James Safechuck i nieścisłości w datach (strona fanowska, ale ze skanami prawdziwych dokumentów w jednym miejscu): mjjjusticeproject.wordpress.c... Krytyczna analiza różnic między historią z "Leaving Neverland" a zeznaniami z sądu: themichaeljacksonallegations.... FANOWSKIE film o oskarżeniach Robsona: www.youtube.com/watch?v=rgSbS...

 93. Dżelu
  Dżelu
  Miesiąc temu

  Usuwanie pomników jest jak dla mnie równoznaczne z zacieraniem historii, a tylko dzięki niej możemy się uczyć na błędach przodków.

 94. OLIVIA PEST
  OLIVIA PEST
  Miesiąc temu

  Jezu mnie tam przeraża twarz MJ xD

  1. Basia. pdf
   Basia. pdf
   Miesiąc temu

   Mnie też, serio

 95. Marta Szymańska
  Marta Szymańska
  2 miesięcy temu

  idiotyczny materiał. Nikt nie powinien mieć tutaj głosu, w dodatku MOIM ZDANIEM powiedziane to było w strasznie lekceważący sposób (Nie obejrzałam nawet 5 min., miałam dosyć i Nie zamierzam). Ale komentarze są ci już niepotrzebne, możesz się teraz poszczycić tym, że się 'wypowiedziałeś'. Zrobiłeś film o kimś o kim nie masz żadnego pojęcia, tak jak z resztą o całej, podkreślam CAŁEJ sprawie. Mimo, że cenię i żywię się uwagą to Nie będę tutaj wypisywać po kolei co jest nie tak, szczerze nie szkoda mi czasu, i tak nie wyciągniesz nic z tego, nie obejrzałam twojego prostackiego wywodu, więc nie mam jak się odnieść. Naprawdę żenada.

 96. Mi an
  Mi an
  2 miesięcy temu

  Hajs przede wszystkim !

 97. Zuzia Federowicz
  Zuzia Federowicz
  2 miesięcy temu

  Ciężko ocenić winę bądź niewinność Michaela na podstawie jednego dokumentu, wyprodukowanego przez giganta HBO. Mężczyźni mogli doronąć do decyzji, aby ujawnić prawdę światu, dorośli i też zrozumieli. Ale tak samo jak nie ma 100% pewności o winie Jacksona, tak samo nie wiemy czy oni również nie dostali po kilka milionów, oczywiście zrobili kariery, nie chce być adwokatem diabła, ale czy nie jest łatwiej zrobić kariery mając pewne wsparcie finansowe? Nie możemy również zapominać o, moim zdaniem, najbardziej pokrzywdzonych w tej całej sytuacji i nie są to molestowani/dotykani/kochani chłopcy, są to dzieci Michaela, które dzień w dzień muszą mierzyć się z tymi oskarżeniami, szkoda że ten fakt jest nieco zepchnięty na dalszy plan. Co więcej, Michel był jaki był, był ekscentrykiem, możliwe, że z poważnymi zaburzeniami psychicznymi, ale nie zapominajmy o USA for Africa, na przykład. Podsumowując, zgadzam się w 100% z Maćkiem, że muzyka Michaela Jacksona to ogromne dziedzictwo i jedyną OSOBĄ, która mogłaby być poddana ostracyzmowi jest Michel jako człowiek, nie jego twórczość.

 98. Kamil 91
  Kamil 91
  2 miesięcy temu

  Po tej serii widać jaka twórcy yt maja siłę. A Ty Maciek potrafisz dobrze przekazać to co myślisz i to w sposób specyficzny i niepowtarzalny... Szanuję Cie za to... Uwielbiam tą serię...i masz rację, oby nie było tak smutnych tematów. Pozdro Maciek jestes przech*j...

 99. Złoty Kilogram
  Złoty Kilogram
  2 miesięcy temu

  PODPROGOWY PRZEKAZ LGBT 8-10 lat i ty marzyłeś o byciu molestowanym poprzez nauczycielkę. Rozmawiałeś z własnym dzieckiem czy marzy o tym samym co tata w jego wieku. To rodzice odpowiadaja za krztałcenie własnych dzieci ponieważ rodzice znają najlepiej własne dzieci. Jeżeli je źle wychowają to będzie ich wina.

 100. fabricio deldongo
  fabricio deldongo
  2 miesięcy temu

  Sorry, ale hitler tez byl artysta malarzem, swego czasu bogiem i tworca holokaustu,geniuszem wojny. Jakos nikt go milo nie wspomina i pomnikow nie stawia.