Komentarz Tygodnia: e-Dowód - kto podejrzy nasze tajemnice?

GadowskiTV
6 622 wyświetleń 140 926

Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► bit.ly/2hpaHeW
Książka "Szlag trafił!" ► gadowskiksiegarnia.pl
O propozycji wykreślenie słów „Bóg, Honor, Ojczyzna” z polskich paszportów, o tym dlaczego nikt nie pyta polityków o zagraniczne majątki, o domu dziennikarza przy Foksal, o aresztowaniu brata i byłego asystenta komisarz Bieńkowskiej, o kulisach utworzenia e-dowodu, o tym, kto zarządza systemem viaTOLL, o rozpoczęciu przekopu Mierzei Wiślanej, o nadchodzących wyborach europejskich.
Najbliższe spotkania:
Racibórz - 14 marca o 18:00 w Zamku Piastowskim
Wrocław - 15 marca o 18:00 w siedzibie NSZZ „Solidarność”, pl. Solidarności 1/3/5, I piętro, sala nr 105
_
"Święci z Doliny Niniwy" to opowieść o tym jak nie utracić nadziei i wiary mimo doświadczenia piekła na ziemi. Wesprzyj produkcję filmu o chrześcijanach na Bliskim Wschodzie:
► www.gadowskiwitold.pl/wsparcie.html
__
gadowskiwitold.pl/
wyspa prawdziwej wolności

  

Komentarze

 1. Dorota S
  Dorota S
  Dzień temu

  Mam wrażenie, że nastąpił czwarty rozbiór Polski.

 2. ag ny
  ag ny
  Dzień temu

  14 sierpnia razem:)

 3. Julek oxi
  Julek oxi
  Dzień temu

  Panie Witoldzie zdrowia życzę, widać po panu zmęczenie, odpoczynek, wakacje się należą.

 4. Hans Kloss
  Hans Kloss
  2 dni temu

  Witek odrób prace domową-na chipach e-dowodów NIE MA DANYCH BIOMETRYCZNYCH! W Polsce nie ma firmy,która może zrobić te chipy. Odbiegając od tematu pozdrawiam i czekam na następny KT.

 5. Tomcat Zorro
  Tomcat Zorro
  2 dni temu

  Nie sposób się z panem nie zgodzić w niemal każdej poruszanej przez lata kwestii Panie Witoldzie. Serdecznie pozdrawiam.

 6. Ania Beautiful
  Ania Beautiful
  2 dni temu

  Witam. Co będzie dalej , usunąć trzeba będzie godło narodowe?

 7. wujekWONT
  wujekWONT
  2 dni temu

  dziekuje za material

 8. chris15939
  chris15939
  3 dni temu

  Polski e-dowód jak polski F-16. Wystarczy że komuś w USA coś się nie spodoba i wciśnie czerwony guzik a nasze jastrzębie zaczną spadać jak kawki. Państwo teoretyczne.

 9. Anna Grzegorz
  Anna Grzegorz
  3 dni temu

  P. Gadowski to główny specjalista od szczucia Polaków na Polaków. Czy zna Pan słowa "człowieczeństwo, dobro, miłość"? Czy byłby Pan (rzecznik Boga w paszporcie) w stanie wskazać, czy kiedykolwiek Jezus potępił homoseksualizm? - Przecież Jezus wiele grzechów potępiał i nauczał jak je identyfikować a jakoś tego zjawiska nie potępił. Słusznie, bo nie jest grzechem to jakie mamy cechy wrodzone, które nie są naszą winą ani zaletą.

 10. Robert czater
  Robert czater
  3 dni temu

  Panie Witoldzie dziękuję prawda najważniejsza

 11. Grzegorz Toczek
  Grzegorz Toczek
  3 dni temu

  Dane z plików jpk mają USA.

 12. SS321
  SS321
  3 dni temu

  Proszę walczyć o prawdę . Tylko ona jest warta ryzyka stracenia życia naszego.

 13. Krystyna Jarosz
  Krystyna Jarosz
  3 dni temu

  26 maja br. wszystkie nasze głosy na dziś na PIS, bo na dziś nie ma lepszego pomysłu.

 14. Krystyna Jarosz
  Krystyna Jarosz
  3 dni temu

  Żadnych wrażliwych danych o Plakach tylko w Polsce!!!

 15. Krystyna Jarosz
  Krystyna Jarosz
  3 dni temu

  Panie Witoldzie, Pan jest nadal Niezależnym Dziennikarzem. I tak trzymać!! To już umarły zawód.

 16. Krystyna Jarosz
  Krystyna Jarosz
  3 dni temu

  RPO Bodnar nie chcemy Cię -My, Obywatele Polski - wypad, tylko trzeba się podać się do dymisji i Broniarz - proszę o ten beton z ZNP. Kto Go tak zabetonował w ZNP?

 17. Tomek72 PL
  Tomek72 PL
  4 dni temu

  Jestem analitykiem w branży IT, 2 WAŻNE rzeczy - 1) e-Dowód, i 2) system poboru opłat "Viatol" lub podobny - MAM NADZIEJĘ, że się Pan myli ... 1) e-Dowód, - pomysł dobry, z wykonaniem już gorzej, nie wiem jaką technologię wybrano, ale zakładam, że "na samych chipach" danych jest niewiele. Kto jest dostawcą chipa - jest sprawą drugorzędną, nic mi nie wiadomo, aby Polska produkowała BEZPIECZNE chipy ... Wiem jak TO POWINNO DZIAŁAĆ, na kartach powinny być chipy z tak zwanym "podpisem elektronicznym + dla prostszych zastosowań RFID - na samej karcie danych powinno być NIEWIELE więcej niż w formie pisemnej jest na "normalnym plastikowym dowodzie" - dane powinny być NA SERWERACH, np PESEL, CEPIK (nie ma przeszkód by DO był JEDNOCZEŚNIE prawem jazdy, dane medyczne na serwerach NFZ.) za ZGODĄ właściciela dowodu - dodatkowe dane SZYFROWANE ... Mile widziany może być ZA DOPŁATĄ wbudowany "PENDRIVE" - szyfrowany oczywiście ...DO powinien JEDNOCZEŚNIE być nośnikiem podpisu elektronicznego i umożliwiać szyfrowanie asymetryczne - to byłby postęp. NIE MA ŻADNEGO POWODU, aby dane "wędrowały do Niemiec", poza sytuacją, gdy w Niemczech chcemy skorzystać z tego dowodu. Ten sam dowód mógłby być także kartą płatniczą i bankomatową - po dowiązaniu do niego usług bankowych (po stronie serwerów rzecz jasna) ... plcenter.net/line/wideo-IWIq7213eP0.html 2) "viatol" - NIE TRZEBA WYMYŚLAĆ KOŁA w Norwegii funkcjonuje system ROZLICZANIA PRZEJAZDU za płatne odcinki MIĘDZY INNYMI - w oparciu o SKANOWANIE TABLIC REJESTRACYJNYCH - (które też są rejestrowane w Polsce na drogach i nie tylko) ... Obcokrajowiec NIE MUSI NIC ROBIĆ - rachunek za przejazd przychodzi do domu (do pracy) zależy na kogo zarejestrowany jest samochód - do Polski przychodzi PO POLSKU ... Proste ? Kamery już mamy, CEPIK też, trzeba POWIĄZAĆ JEDNO Z DRUGIM WYGODNYM systemem IT ... MINUS - to może być 2 w 1 - czyli TAKŻE ODCINKOWY POMIAR PRĘDKOŚCI ... Dlaczego Polsce na tym nie zależy ? Jak to funkcjonuje w Norwegii plcenter.net/line/wideo-bpkg3AwmB2E.html Płatności na stacji paliw w oparciu o ten sam system. plcenter.net/line/wideo-0xQDRclNYYQ.html

 18. Krystian Skiba
  Krystian Skiba
  4 dni temu

  Świetny komentarz. Brawo Panie Witoldzie.

 19. Rafał Kcharski
  Rafał Kcharski
  4 dni temu

  www.gov.pl/web/cyfryzacja/sprostowanie-informacji-zawartych-felietonie-wideo-red-witolda-gadowskiego

 20. Karol Puchniarski
  Karol Puchniarski
  4 dni temu

  Panie Witku, Polacy w GB za panem murem

 21. Marcin Derucki
  Marcin Derucki
  4 dni temu

  plcenter.net/line/wideo-x8PH2Iax7n8.html

 22. Piotr Szymański
  Piotr Szymański
  4 dni temu

  PiS pięknie wygląda tylko w TVP - w rzeczywistości prezentuje impotencję polityczną. Za ich rządów nie udało się tak naprawdę nic poza programami socjalnymi. Żadnych reform które ponoć miały pozwolić wstać nam z kolan nie byli w stanie przeprowadzić. Dlaczego? Są 2 możliwości - albo się boją albo mają w tym swój (a raczej naszych wspaniałych sojuszników) interes.

 23. Sebastian Walczak
  Sebastian Walczak
  4 dni temu

  Uwielbiam Pana słuchać !!! :)

 24. Perun66
  Perun66
  4 dni temu

  Doskonała robota, Szanowny Panie Witoldzie! Dziękuję za odważne demaskowanie czerwonych burżujów bolszewickich.

 25. ziarenko ziarenko
  ziarenko ziarenko
  5 dni temu

  Panie Gadowski, a co z realizacją snu, kiedy idziemy Szlakiem Jakubowym ?

 26. Basia
  Basia
  5 dni temu

  PIS to juz nie jest Pis to koalicja. PIS ma juz malo do gadania to koalicjanci rzadza

 27. Tonikk 2
  Tonikk 2
  5 dni temu

  Panie Witoldzie, proszę nie patrzeć na innych i na ich kręcenie nosem, zawsze będą krecić, to co Pan robi, to otwieranie oczu innym boli ich i będzie bolało. Pan niechaj będzie ponad to.

 28. blabla
  blabla
  5 dni temu

  Chwała niezależności i szacun dla trudnego losu bycia niezależnym. Z tymi zagranicznymi systemami to skandal ale z 2giej strony gdyby miała to być taka państwowa kupa informatyczna jak ePuap - to byłby kolejny z wielu dowód - że wszystko co państwowe jest do BANI

 29. Wlodzimierz Glatte
  Wlodzimierz Glatte
  5 dni temu

  Panie Witoldzie, niech Pan podpada. W Polsce za dużo jest tych, co to bez mydła!

 30. Ewa Polus
  Ewa Polus
  5 dni temu

  900 mln ludzi gloduje i Jezus z Zydami to wiedzą

 31. Ewa Polus
  Ewa Polus
  5 dni temu

  Czerwone jaskułki polecam film otworzcie oczy Polacy

 32. blogfiles
  blogfiles
  5 dni temu

  To że ktoś (np. Niemcy) ma kopię kodu źródłowego oprogramowania nie oznacza jeszcze nic. Ważne, żeby oprogramowanie które używane będzie w systemie e-dowodu było skompilowane w kraju, na podstawie kodu źródłowego który uprzednio został poddany audytowi na okoliczność backdoorów.

 33. Andrzej Zakrzewski
  Andrzej Zakrzewski
  5 dni temu

  Dziękuję Polonii Polskiej za 447

 34. Ela Polcyn
  Ela Polcyn
  5 dni temu

  Dziekuje

 35. Brak Danych
  Brak Danych
  6 dni temu

  Pani Sędzia była w stresie ponieważ w Polsce jest zagrożona praworządność. Wypiła kilka drinków ponieważ chciała się odprężyć przed kolejną batalią o demokracje. Nie przypuszczała że dopadną ją kaczystowscy siepacze. Zakładam nawet scenariusz że celowo upito Panią Sędzie i zmuszono do prowadzenia samochodu. Biorąc te oczywiste dowody pod uwagę Pani Sędzia zostanie oczyszczona z zarzutów i dostanie awans. Stawiam właśnie na takie rozwiązanie. Dlaczego? Dlatego że to Sędzia oceni Sędziego, a kruk krukowi oka nie wykole.

 36. Tretown Tret
  Tretown Tret
  6 dni temu

  LGBT jest dobra do tepienia na pasozydnicze szczury Polecam przed zarzyciem przeczytaj ulotke badz skonsoltoj sie z najblizszym Tobie weterynarzem Do nabycia we wszytkicha pasozydniczych aplekach

 37. salamandra salamandra
  salamandra salamandra
  6 dni temu

  Prokuratura podjęła decyzję. Nie będzie ponownej ekshumacji ofiar w Jedwabnem - podała wp

 38. Dominik Czerwiński
  Dominik Czerwiński
  6 dni temu

  Jest coś takiego jak "prawicowy" albo "prawy", czy "historyczny" Bóg. Bóg, spójny z honorem i ojczyzną, z historią i ciężkimi losami Polski. Nie sposób go pominąć, bo odegrał i odgrywa wielką rolę. Dawał ginącym Polakom moc i nadzieję, motywację, był podporą moralności i nieugiętości. Problem jest taki, że ten w moim odczuciu niekwestionowalny Bóg jest zbieżny z Bogiem wiary. Co innego patriotyzm, ojczyzna i moralność, a co innego (niestety) wiara. Z tym jest różnie. Niektórzy są wiarą wcieloną, niektórzy muszą sobie ją odpowiednio uzasadnić, niektórzy wykorzystują ją jako narzędzie do odniesienia sukcesu w pewnych kręgach (takich jest wielu), a niektórzy ... mają z nią istotny problem. Ci co odważniejsi mówią nawet o ateizmie, a wielu szuka jej poza katolicyzmem (neo-protestancka nowa ewangelia jest tego idealnym przykładem) lub po prostu o niej nie myślą. Tych OSOBISTYCH postaw nie powinniśmy oceniać. Życie bez wiary w Boga to nie życie z Owsiakiem, albo PRLem. Świat jest duuuużo bardziej złożony i, na szczęście, ciekawszy! Zawiera bardzo pozytywne, humanistyczne, bogate i wartościowe aspekty życia bez wiary, bez Boga-wiary. Ale - i tu się na pewno zgodzimy, żyjąc bez wiary, musimy myśleć o honorze, o ojczyźnie i o wartościach, z które ginęli wielcy Polacy. To możliwe. Tak myślących prawych Polaków są tysiące!

 39. Cintro n
  Cintro n
  6 dni temu

  Polaka brać odradza sie dzieki Braunowi a nie dzieki panu . Pan tylko stęka popierając slepo pis

 40. Matiz - "Life is brutal"
  Matiz - "Life is brutal"
  6 dni temu

  ciekawe czy dowód osobisty będzie umożliwiał głosowanie gdziekolwiek na świecie bez zezwoleń i zatwierdzeń?

 41. IMHO
  IMHO
  6 dni temu

  Może pan redaktor radośnie odszczeka? www.gov.pl/web/cyfryzacja/sprostowanie-informacji-zawartych-felietonie-wideo-red-witolda-gadowskiego

 42. Wacław Sternal
  Wacław Sternal
  6 dni temu

  Jan by my dwa takie Gadowskie mieli, to by my se sami the wojnę wygrali. Wielki szacunek Szanowny Panie.

 43. The Remnant Army of Jesus Christ
  The Remnant Army of Jesus Christ
  6 dni temu

  "Księga Prawdy"

 44. Radzimir Staropolski
  Radzimir Staropolski
  6 dni temu

  Szanowny Panie Gadowski, Pozwolę sobie wytłumaczyć Panu skrót LGBT+ czyli lesbijki, geje, łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki i rysie z ptaków kuropatwy, bażanty, dzikie kaczki, gęsi, łyski, bekasy i cietrzewie, biseksualiści, transwestyci Pozdrawiam Pana oraz widzów kanału GadowskiTV.

 45. Kamil Ciezak
  Kamil Ciezak
  6 dni temu

  Dzień dobry

 46. Marco mobile
  Marco mobile
  6 dni temu

  Pozdrawiam z LV, tu są parafie gdzie można uczestniczyć w mszach św. po polsku, są gorzkie żale i droga krzyżowa np. parafia OUR LADY of LAS VEGAS CATHOLIC CHURCH; 3050 Alta Drive in Las Vegas, Nevada 89107

 47. Tom P
  Tom P
  6 dni temu

  Tylu podobno zdolnych informatyków i elektroników, wystarczy tylko tym ludziom godziwie zapłacić a nie wysługiwać się niemieckim systemem. Ale tak to jest jak decyduje kolesiostwo i nepotyzm, pieprzone maronetki - jakby to zgrabnie ujął Andrzej Brenner ;-) Panie Witoldzie co do znp to ja byłbym ostrożniejszy w ferowanu komentarzy. To prawda, że pan Broniarz to żywa skamielina rodem z PRL i kumanie się z opozycją to fatalny wizerunek. Znajomi peeselowcy już pocztą pantoflową po wioskach i miasteczkach podrzegają nauczycieli do strajku. Niemniej jednak prosiłbym nie patrzeć tylko na otoczkę polityczną. Pani Zalewska po szumnych obietnicach została oddelegowana do UE za rzekome osiągnięcia a tymczasem nauczyciele zostali zostawieni sami sobie z pensjami na poziome takim jak na terytoriach okupowanych. Zapewne oczekiwałby Pan żeby pana syn w przyszłości był kształcony przez dobrych i należycie wynagradzanych nauczycieli a nie politycznych niewolników, bo tylko - paradoksalnie - tylko to czerwone ZNP się za tą grupą zawodową ujęło. A książka - kurde siadłem po Niedzielnej mszy do lektury i cholera byłbym o Bożym świecie zapomniał. Czyta się wyśmienicie, chociaż nie każdy zrozumie "specyfike mówienia po krakosku" ;-) Dwa, człowiek po tej lekturze będzie rozdarty... ale lepsze to niż łykanie fekaliów z mainstreamu. Pozdrawiam Pana i całą rodzinę.

 48. Stefan Okrzeja
  Stefan Okrzeja
  6 dni temu

  Co do dowodu, a raczej chipu, to Niemcy nie muszą mieć dostępu do danych osobowych, ale mogą generować fałszywe dane skoro to ich technologia. Sam chip produkuje się na miejscu, ale jego architektura i sposób programowania jest licencjonowany. W Polsce są specjaliści od kryptografii ale chipu jak do tej pory chyba nie opracowaliśmy, a szkoda, bo skąd by nie kupić technologii tego układu, to zawsze jesteśmy narażeni na to, że ktoś ma tzw. backdoora do chipu i tak swoje zrobi. Może research w MSW był kiepski i nie znaleźli polskiej firmy, która opracowała taki chip, a może jednak te polskie nie zapewniały wystarczającego bezpieczeństwa, bo taki chip przy próbie ingerencji powinien bezpowrotnie tracić dane i wtedy będzie bezpieczny, a jedynie możliwy byłby tylko odczyt po jednorazowym zapisie danych podczas produkcji i chyba ten chip spełnia ten warunek, bo ostatnio wyprodukowano 700 e-dowodów z błędami i zamiast przeprogramować co byłoby prostsze i tańsze, to je wycofano. Może jednak nie jest tak źle?

 49. Piotr Mazi Mazurek
  Piotr Mazi Mazurek
  6 dni temu

  Panie Witoldzie, jak zwykle komentarz doskonały i bardzo potrzebny ! Dziękujemy !

 50. Rado X
  Rado X
  6 dni temu

  Dziękujemy za wizytę w Raciborzu a ja osobiście za dedykację na książce ;)

 51. Lech Albrecht
  Lech Albrecht
  7 dni temu

  sprostowanie ?! www.gov.pl/web/cyfryzacja/sprostowanie-informacji-zawartych-felietonie-wideo-red-witolda-gadowskiego?fbclid=IwAR3ZNMw0qogsVveOFu8HJfsJWgDwrHhYzQCib44Jz_U2_T1_x5jIaH7ZKhw

 52. Malinowy Gościu mg
  Malinowy Gościu mg
  7 dni temu

  kiedy Witold zrozumiesz ze pis to zydowski pachołek? kurwa otwórz oczy.

 53. Hhh Jjj
  Hhh Jjj
  7 dni temu

  Panie Gadowski, nagraj Pan coś o "Banku Centralnym" który jest w każdym kraju (Polska NBP, USA- FED). To źródło całego zla, a polityka, demokracja to fikcja. We Francji "Żółte Kamizelki" odważyły się postawić "systemowi" a w Polsce "ciemna masa" będzie zapie... az padnie do ostatnich dni. Przypominam Bank Centralny "obsługuje" dług publiczny, który służy do całkowitego kontrolowania gospodarki, polityki, sztucznego kreowania wartości pieniądza, wszystko to fikcja .... Pan zajmujesz się tylko słupami i tematami zastępczymi wspomagając w ten sposób obecny system, taki z Pana "dziennikarz śledczy"...?

 54. PituPitu TV
  PituPitu TV
  7 dni temu

  A dlaczego nie przejdzie Panu przez gardło słowo ŻYD

 55. Andrzej matuszewski
  Andrzej matuszewski
  7 dni temu

  lgbt - lej geja batem tato

 56. malin017
  malin017
  7 dni temu

  Holenderska technologia = Gemalto?

 57. FILPROM ARiP
  FILPROM ARiP
  7 dni temu

  popieram

 58. Aneta Guglas
  Aneta Guglas
  7 dni temu

  Panie Witoldzie....prawda tylko prawda. Razem i wspólnie. Życzę zdrowia i wytrwania

 59. Piotr Litwin
  Piotr Litwin
  7 dni temu

  Moi rodacy to naród mocno zapracowany, zatyrany nie mający czasu śledzić polityki z różnych źródeł więc jest manipulowany przez tych pseudo patriotów. Ale proszę was idźcie na wybory 26-05-19 w Dzień Matki i zróbmy Matce Polsce prezent i zagłosujmy za opcją konserwatywną dla naszych dzieci i wnuków bardzo was o to proszę

 60. Maciej Kotula
  Maciej Kotula
  7 dni temu

  Proszę poruszyć temat: konflikt agrounii z ministerstwem rolnictwa.

 61. Jakub Radt
  Jakub Radt
  7 dni temu

  Polonia walczy z 447, a nasz rząd? Powodzenia panie Witoldzie

 62. Ma Rysia
  Ma Rysia
  7 dni temu

  Pomyślności!

 63. Mariett Lotka
  Mariett Lotka
  7 dni temu

  Przeciez juz dawno byla mowa o czipach.ilu juz polecialo dla szpanu wyrabiac nowosc.

 64. PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA
  PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA
  7 dni temu

  W tej sprawie lepiej proszę skonsultować się z płk. Wrońskim. W ost. programie zarzuci Panu trochę w tym temacie.

  1. PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA
   PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA
   6 dni temu

   +Urszula Bochenek Nowozelandzki prezent dla Brukseli. plcenter.net/line/wideo-kfWgf8m3Pcs.html

  2. Urszula Bochenek
   Urszula Bochenek
   6 dni temu

   Poprosze link do tego programu.

 65. Wojciech Kalamarz
  Wojciech Kalamarz
  7 dni temu

  Panie Witoldzie - niech Pan zawiąże komitet ds. ustawienia pomnika Rzezi Wołyńskiej pana Pityńskiego na Placu Inwalidów w Krakowie.

 66. marekraczek1
  marekraczek1
  7 dni temu

  ja nie mam żadnych tajemnic i jebie mnie to kto będzie starał się je podejrzeć.

 67. LeRoi715
  LeRoi715
  7 dni temu

  POPiSiaki dzierza wladze i chca utrzymac status quo poprzez nowa 'konfederacje' pelna ex magdalenkowcow? Pan Witold Gadowski to nasz wielki skarb i ciesze sie ze on podrozuje i ma aktywne poparcie nas czyli Polonusow na calym swiecie. Polacy ktorzy utyskuja na Pana Gadowskiego to chyba nasi wrogowie i szmalcownicy/folksdojcze ktorym sie grunt oby zaczal zapadac pod nogami ?

 68. Travllers
  Travllers
  7 dni temu

  Panie Witoldzie jest pan dla mnie wzorem człowieka którym chciał bym być pozdrawiam

 69. Lech Marciniak
  Lech Marciniak
  8 dni temu

  Polscy politycy kochają UE za synekury

 70. SuperREM100
  SuperREM100
  8 dni temu

  A ja bardzo Pana lubie, szanuje i slucham od juz dosc dlugiego czasu. Zawsze nie moge sie doczekac nastepnego odcinka komentarza. Odcinki z Ameryki to rewelacja. Dziekuje za to ze Pan jest!!! Wszystkiego dobrego Panie Witoldzie, Szczesc Boze

 71. Lech Marciniak
  Lech Marciniak
  8 dni temu

  Przypuszczam, że polskie sądy żyją z łapownictwa a oficjalne pobory są tylko dodatkiem, dlatego tak walczą o swoją niezawisłość i niezależność

 72. Lech Marciniak
  Lech Marciniak
  8 dni temu

  Przecież nowe polskie pieniądze były drukowane za granicą , jak widać jest to polska norma

 73. Lech Marciniak
  Lech Marciniak
  8 dni temu

  Doktryny każdej religii zabraniają logicznego myślenia

 74. Lech Marciniak
  Lech Marciniak
  8 dni temu

  Panie Witoldzie przecież Pan wie , że nie wszyscy Polacy są katolikami. Dla każdego w związku z tym każdy paszport powinien mieć inny wpis. Konstytucja gwarantuje swobody obywatelskie , chyba że Konstytucja to fikcja

 75. Bożena Węgrzyk
  Bożena Węgrzyk
  8 dni temu

  Brawo Panie Witoldzie.

 76. Bozena Patelska
  Bozena Patelska
  8 dni temu

  mówi Pan o kontroli naszego życia , taki" Cache cliner" ,kto tym systemem operuje ? Wiecie? Małe zaskoczenie a może zdziwienie.

 77. Andrzej Kozioł
  Andrzej Kozioł
  8 dni temu

  Kolejny super komentarz,brawo.

 78. Rafał Klammer
  Rafał Klammer
  8 dni temu

  Panie Witoldzie widzę Pana w nowej partii KONFEDERACJA i w jedności siła !!!

 79. ewa budewa
  ewa budewa
  8 dni temu

  link do rozsądnego uzasadnienia przekopu Mierzei Wiślanej www.passa.waw.pl/artykul/wlasciwa-pora-na-jeziora,3363

 80. ewa budewa
  ewa budewa
  8 dni temu

  Trochę długi felieton, ale radzę przeczytać, spojrzenie dziennikarza na politykę amerykańską www.passa.waw.pl/artykul/co-warta-sztama-z-krajem-wuja-sama,3369

 81. kskrzysztofwitwicki
  kskrzysztofwitwicki
  8 dni temu

  0:20 Ja staram się w pracy dzielić obowiązki. Może by tak zlecić komuś zaufanemu zadania asystenckie? Zyskuje się lżejszą głowę :)

 82. SzaryJa czyli kolorowy kanał
  SzaryJa czyli kolorowy kanał
  8 dni temu

  Tradycyjnie, dziękujemy Panie Witku!!! Bardzo trafne spostrzeżenie. Nie jestem patriotą pisu. Prawdziwa dyplomacja!

 83. You Tube
  You Tube
  8 dni temu

  Witam panie Witoldzie jest Pan jedną z niewielu osób ,która obiektywnie ocenia polską politykę. Czy mógłby Pan odnieść się do tego co wyrabia Pan Max Kolonko ,oczerniając JKM. Wiadomo że Pan Janusz jest pewnego rodzaju wariatem ,ale koalicjia którą tworzy jak i jego postulaty są jedyną sensowną alternatywą na te wybory. Pan Max Kolanko dzieli zonowu wyborców pod pretekstem jakiejś rewolucji.

 84. Piotr K
  Piotr K
  8 dni temu

  Dziękuję Panie Witoldzie za prawdę głoszoną z odwagą na Pana kanale. To kanał dla prawdziwych Polaków. Piotr

 85. Piotr Gruby maniek
  Piotr Gruby maniek
  8 dni temu

  Biedna ta nasza„Dobra zmiana” która prawie 4 laty nic nie może 😉

 86. Maciej Krzywicki
  Maciej Krzywicki
  8 dni temu

  super super super

 87. izarost
  izarost
  8 dni temu

  A czemu te ''nasze służby'' wystawiają nam ciągle jakichś głupków partyjnych w kolejnych odsłonach a potem zdziwko, zamiast udać się prosto do prof. Guza po diagnozę ich choroby umysłowej? Bo te służby chcą coś zmienić ale nie do końca.

  1. izarost
   izarost
   8 dni temu

   Pan Gadowski też naiwniutki jak Pani Elżbieta Jaworowicz która dzielnie walczyła w TVP z komuną strzelając z gumki od majtek. Wentylek.

 88. skorzeny79
  skorzeny79
  8 dni temu

  Zwykła dewiacja a nie LGBT a swoją drogą to są tam też pedofile. Z tym CWKS obok ZSRR to Pan troszkę przesadził.

 89. brzbolkow
  brzbolkow
  8 dni temu

  1. Panie Witoldzie, Pan nie mówi "na antenie" o swoich planach, bo mendy też Pana słuchają. 2. Wszystko co jest "e" i wykorzystuje windoze jest w CIA. Jeśli chcemy mieć na prawdę bezpieczne systemy informatyczne dotyczące: e-dowodu, via toll, itd musimy mieć własny system operacyjny z zaporą sieciową i antywirem na każdym PC - bez tego, kto by nie napisał te system i tak będziemy w czarnej ...

 90. Mamma Mia
  Mamma Mia
  8 dni temu

  Jak ja nie znoszę tych zdradzieckich mord jak Bodnar

 91. PROMillenium
  PROMillenium
  8 dni temu

  Nie można oglądać tych nawoływań PLcenterrów,bo normalnie to generuje nowych nożowników... . IBM robił takie identyfikatory w Holocaust, teraz Niemcy zrobią Polakom Holocaust II... .

 92. Mariusz
  Mariusz
  8 dni temu

  Czy edowod jest obligatoryjny czy moge wyrobic po staremu?

 93. piotr ciekawy
  piotr ciekawy
  8 dni temu

  Polskę mamy tylko jedną..poza nią jesteśmy ,, nikim" , Komu co się nie podoba tutaj niech spieprza np do niemca czy dalej...

 94. Sam Nasam
  Sam Nasam
  8 dni temu

  Może by tak coś o Tatusiu z PZPR?

 95. Goglik 2
  Goglik 2
  8 dni temu

  Niech pan poprze Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy,czas najwyższy, PiS udowodnił że tacy z nich Polacy jak z koziej dupy trąba.

 96. andrzej zaleśny
  andrzej zaleśny
  8 dni temu

  Bodnar nie jest człowiekiem o którym można powiedzieć że jest patriotą i dba o interesy kraju i polaków

 97. DOROTA FANTAGIRO
  DOROTA FANTAGIRO
  8 dni temu

  Oj, tak, ma Pan sympatię.

 98. Mattia Pesce
  Mattia Pesce
  8 dni temu

  e Ad. Emigracja i spiskowanie za granicą - myślę, że to jedna z rozsądniejszych opcji....ale lokalizacja przy dzisiejszej polityce nie ma znaczenia, ważne by działać i zyskiwać coraz większe grono zwolenników bo jedynie w ten sposób można zepchnąć całą polską arenę polityczną pajaców. Trzeba mieć SIŁĘ a siła jest w masie...jak wynika z fizyki ;) Ad. Wiatol - ruscy są i będą puki cały teatrzyk polityczny nie zostanie zsunięty do śmietnika i nie zaczniemy działać jako naród i nie zaczniemy działać w swoim Narodowym interesie. Niektóre firmy to potrafią także myślę, że jest to kwestia czasu by przeniosło się to na skalę ogólnopolską ... oby nie za późno.

 99. Halina Krajewska
  Halina Krajewska
  8 dni temu

  Mam nadzieję, że cierpliwość pana do Kaczyńskiego też legła w gruzy... Nie wyobrażam sobie , ażeby bandyta, zbrodniarz, hultaj miał dokument z hasłem: Bóg,Honor, Ojczyzna. Paszport powinien być dokumentem neutralnym!

 100. Sławomir Chmura
  Sławomir Chmura
  9 dni temu

  Panie Witoldzie! PiS nie jest idealny ale m.in. przekop mierzei to chyba ich dzieło. Niepodległe dzieło. Może za dużo tej krytyki PiS. Wie Pan, co się stanie gdy PiS nie wygra?? Na pewno Pan wie:)! PiS, Kukiz i Konfederacja z P. Braunem, a potem dopiero psl z postkomuna, sld i inne rzeczy. Niech Pan wspiera te albo podobna kolejność!